Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)
Mam´zelle Nitouche - návrh kostýmu, signováno vpravo dole Veris, tuš a akvarel/papír, 55 x 33,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |